KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144333

nr 1714 4333

Pära Bjurström

, Sverige

Oljemålning, Pära Bjurström, Sverige. Vinterdag. Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Pära Bjurström, svensk bildkonstnär.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:02:20

28/7 07:55:15 1      Vinnande bud

Pära Bjurström

Läs mer om Pära Bjurström